Loading Events

Kawa z FinTechem

June 20@08:30-10:00

Serdecznie zapraszamy na kolejną Kawę z FinTechem. Będzie to spotkanie networkingowe przy porannej kawie, aby dobrze rozpocząć dzień i porozmawiać na fintechowe tematy.

Podczas spotkania będzie można także zapoznać się z projektem European Blockchain Services Infrastructure (EBSI), którego celem jest stworzenie paneuropejskiej platformy do innowacyjnego finansowania rozwoju firm z sektora MŚP poprzez emisję obligacji cyfrowych (DLT).

Rejestracja – przycisk poniżej

We would like to invite you to Kawa z FinTecham (Coffee with FinTech). It will be a networking meeting with morning coffee to start the day well and talk about fintech topics.

During the meeting, you will also be able to learn about the European Blockchain Services Infrastructure (EBSI) project. The goal is to create a pan-European platform for innovative financing of the development of SME companies through the issuance of digital bonds (DLT).

Registration button below

Kawa z Fintechem

9 Going
31 remaining
RSVP Here

Share This Event

671460
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Details

Date:
June 20
Time:
08:30-10:00
Cost:
Free

Venue

Cukiernia Kawiarnia DESEO Volvo Car Warszawa
Marszałkowska 89
Warszawa, 00-693 Poland
+ Google Map

Gabriela Kocurek

Specjalizacje

Specjalizuje się w prawie nowych technologii i regulacji rynków finansowych, prawie własności intelektualnej, prawie ochrony danych osobowych oraz prawie zamówień publicznych. 

Jest ekspertem w obszarze regulacji dotyczących usług chmurowych oraz outsourcingu usług IT, z uwzględnieniem specyfiki sektora finansowego. Wspiera klientów w obszarze zamówień publicznych, z uwzględnieniem specyfiki zamówień w sektorze IT.


Doświadczenie

Doradza w szczególności klientom z branży FinTech, IT, cyberbezpieczeństwa, e-commerce i branży nowych technologii:

  • Posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu i negocjowaniu umów IT, umów wdrożeniowych oraz umów na świadczenie usług IT w modelu SaaS a także umów licencyjnych, dotyczących przeniesienia know-how, transferu praw własności intelektualnej jak również umów dotyczących komercjalizacji wyników prac badawczo – rozwojowych.
  • Wspiera klientów z sektora FinTech w dostosowaniu umów i wdrażaniu wymogów regulacyjnych właściwych dla sektora finansowego. Doradza i wspiera klientów w negocjowaniu umów IT w reżimie outsourcingu bankowego, inwestycyjnego, chmury obliczeniowej i outsourcingu w rozumieniu wytycznych EBA.
  • Doradza w zakresie umów IT oraz ochrony danych osobowych podmiotom z branży IT Security.
  • Współuczestniczyła w audycie procedur ochrony danych osobowych w grupie spółek o zasięgu globalnym.
  • Doradza klientom w zakresie prowadzenia kampanii marketingowych o zasięgu międzynarodowym.
  • Wspiera klientów kancelarii w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych. Doradzała klientowi kancelarii w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wdrożenie Platformy Kanałów Elektronicznych przez Bank Gospodarstwa Krajowego oraz z sukcesem reprezentowała klienta w postępowaniu dotyczącym tego zamówienia przed Krajową Izbą Odwoławczą.


Kwalifikacje i uprawnienia zawodowe

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Prawo Zamówień Publicznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.